قالب وردپرس افزونه وردپرس
اخبار مهم:

نامه خانه طلاب جوان به دکتر ظریف

حاضریم سالمندان کرونایی اروپایی و آمریکایی را پرستاری کنیم.

هو الذی خلقکم من نفس واحده(اعراف/١٨٩)

بنی آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

خدمت وزیر محترم خارجه جمهوری اسلامی ایران
جناب اقای دکتر ظریف
با سلام و احترام

با توجه به عدم رسیدگی مناسب به سالمندان و نیازمندان مبتلا به کرونا در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی به حکم وظیفه انسانی بر خود لازم میدانیم که به یاری این دسته از بیماران اقدام کنیم و از هرگونه کمکی در جهت نجات جان آفریدگان آفریدگار مهربان دریغ نورزیم.

بدین منظور با توجه به تجربه موفق نظام سلامت کشور و گروه های جهادی مردمی در مهار و درمان بیماری کرونا از جنابعالی تقاضا داریم تا شرایط اعزام طلاب جهادی برای همراهی و کمک به بهبود این بیماران یا دعوت از این بیماران جهت مداوا در داخل کشور یا هر نوع اقدامی جهت کمک به این عزیزان را که صلاح میدانید، فراهم نمائید.
پیشاپیش از زحماتتان متشکریم.

۷ دیدگاه

 1. با سلام
  خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر خدا رو شکر که روح جهاد و ایثار هنوز زنده است.
  خواهشمندم بخاطر خدا و نیت پاکتون و دوری ازگناه چون سالمندان اروپایی و آمریکایی بی حجاب هستند و مشروب خوار عزمتون جزم کنید و بیاری انسانهای بیگناه و مظلوم دروازه غار تهران برید یا اگر اهل سفر هستید به کمک مردم سیستان و بلوچستان بروید یا کولبرهای بانه اینها مسلمان هستند و باغیرت و با حجاب چراغی که به خانه رواست
  البته که خدا از نیات انسانها باخبر است
  یا علی مدد
  یا الهی و ربی من لی غیرک

 2. سلام
  چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است لطفا به اینهمه سالمند و کودک محتاج کمک در ایران که در قم و تهران برسید کسانی که حتی نمی توانند از عهده کوچکترین کارهای خود برایند کودکان مراکز کودکان اسنثنایی سالمندان کهریزک
  لازم نیست حالا ایران هم نمی خواهید بمانید و عزم سفر دارید
  و ایا چرا امریکا و اروپا؟
  چرا چین و هند و آسیا سفر نکنید ؟

 3. سلام
  دزر رابطه با نامه خانه طلاب جوان به دکتر ظریف در موضوع سالمندان
  پیشنهاد میشود که در شبکه های اجتماعی افراد به صورت تکی هم این کار رو انجام بدهند ، صفحات به زباه های مختلف دنیا باشد
  و هر طلبه و یا جهادگری که امکان اسکان شخصی را در ایران دارد(سعی کند امکانات رفاهی و .. را ذکر کند و آشنایی با زبان خارجه و ..) و یا امکان سفر به کشوری را دارد اقدام کند

 4. خودتون کم سربار جامعه اید، می خواهید چند میلیون بیمار پیر کرونایی هم از اروپا وارد کنید که دیگه کشور از شیوع کرونا بترکه، نه؟ یا پاشید برید تور اروپا گردی از هوای خوب و فضای سبزشون استفاده کنید و عشق و حال کنید؟ خوب اگه رفتید که نمی تونید برگردید به کشور چون خودتون هم احتمالا مبتلا یا حداقل ناقل هستید، مگه نه؟
  اگر آدم بودید بجای انداختن بار خودتون بر دوش مردم، از اول می رفتید یک کاری مفید می کردید که به درد جامعه بخورید، ما اینجا تو کشور مگه کم مسأله داریم؟

  حکایت شما همین ضرب المثله که می گه: طرف رو تو ده راه نمی دادند، سراغ خونه ی کدخدا رو می گرفت .

 5. سلام
  اگه میخواین برین آمریکا زندگی کنیدو پول ندارین مردونه اعلام کنید کل ایران براتون بسیج میشن
  ولی اگه هدفتون خدمت به خلق خداونده توی همین ایران مثلا سیستان و بلوچستان خیلی به کمک احتیاج دارند. این نامه شما فقط و فقط توهینه به مملکت عزیزمون وخار شموردن ایرانه امیدوارم خاک سیستان و بلوجستان بره تو چشمتون که به فکر خاک کشورهای دیگه نباشین مرگ بر نامردهای روزگار مرگ بر بیفکران روزگار

 6. لطفاً سالمند کهریزک و سالمندان ایران را دریابید،

  • به عنوان یک نماینده کوچک از طرف خانه طلاب جوان به همه پیام های شما و پیام های احتمالی آینده پاسخی جهت رفع برخی شبهات میدهم:(و الا مریض القلب ها را که نمیتوان قانع کرد.)

   گروه جهادی محبین ائمه که تقریبا از سال ۷۹ شکل گرفته تجربیات زیادی در عرصه های مختلف داره و تا امروز هرجا نیاز به کمک ویژه بوده حضور داشته(زلزله و سیل و …) و برای مشورت و پیش بردن فعالیت های خود متخصص برای مشورت در زمینه های مختلف جهت خدمت رسانی داشته و دارد و همواره این خدمت رسانی علیرغم نگرفتن کمک از دستگاه های دولتی و سازمانی، با همکاری و هماهنگی سازمان های دارای مسئولیت انجام میشده است. در خصوص همین گرفتاری اخیر یعنی بیماری کرونا در حال حاضر نیروهای این گروه جهادی در همه شهرها (هر نیرو در شهر سکونت خود) در قالب مجموعه های مختلف حضور دارند و در حال فعالیت جهادی هستند و در عین حال با خانه طلاب جوان در ارتباط و در حال انتقال گزارش از شهرهای مختلف هستند. بنابراین تقریبا این مجموعه از اوضاع همه شهرهای ایران مطلع میباشد.

   در خصوص کهریزک: بعد از توصیه های دیگران که امیدوارم از روی خیر خواهی بوده باشد …، این مجموعه نماینده ای به صورت حضوری به آسایشگاه کهریزک فرستاده تا از اوضاع آنجا را اطلاع حاصل شود.

   در خصوص رفتن به اروپا و آمریکا: اگر مضمون نامه را خوب دقت کرده باشید و همچنین مضمون نامه قبلی به دکتر قدیر ، در نامه تلاش شد تا همه وضعیت هایی که امکان خدمت رسانی باشد، در نامه ذکر شود تا حجت را تمام کرده باشیم.در این نامه نوشتیم که آن سالمندان را برای مداوا به ایران هم بیاورند ما حاضر به پرستاری هستیم.در نامه قبلی هم خواستار حضور در بیمارستان حتی به عنوان نیروی خدماتی شدیم و آن را ذکر کردیم که حتی اگر نیاز است آن جا هم حاضر به خدمت رسانی باشیم.
   عجیب است که بعضی ها فقط این قسمت را میبینند و سودای سفر های خارجی در این اوضاع اسفبار کشور های اروپایی که نه به کسی خدمتی میدهند و نه حتی میتوانند جوابگوی مردم خودشان باشند ، را به این مجموعه میچسبانند. البته عده اندکی اینگونه فکر میکنند و این متن هم برای همان عده اندک است.

   من در آخر چند آماری که خودم دارم بعد از قرارگاه جهاد گران سلامت از روحانیون و حضور آنها در بیمارستان ها میدهم ، دیگر مجال ذکر تقدیر دکتر حریرچی و مسئولین دیگر نیست.
   ۱۵۰۰ شیفت حضور در بیمارستان. فقط در بیمارستان های قم، به صورت سه شیفت در روز.
   ۱۴۰۰ ساعت / نفر توزیع بسته های غذایی برای نیاز مندان و سالمندان و پخش آنها درب منازل
   بنده از بقیه آمار بی اطلاع هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.