×
×

هموطنان مهربانم ، تشکر

هموطنان مهربانم ، تشکر

عکس،گزارش توزیع کمک های مردمی

در جریان حادثه زلزله در کرمانشاه بر خود وظیفه دانستیم با جمع آوری کمک های مردمی و رساندن آنها خدمتی به هموطنان عزیز کرمانشاهی خود عرضه کنیم. همچنین بر خود وطیفه میدانیم گزارشی از کمک ها و هزینه های جمع آوری شده توسط شما مردم مهربان و مسلمان ، ارائه دهیم تا به این وسیله از همه کسانی که ما را در این کار خیر یاری نمودند تشکر کرده باشیم.

بیش از ۲۵۰ میلیون تومان مرحمتی و محبت شماست که به صورت نقدی جمع آوری شده است.
فقط حجم محموله اول ۷ نیسان و ۲ خاور، شامل پتو و موادغذائی بوده که سه شنبه (۲۳ آبان) ارسال شد. محموله دوم برای روز چهارشنبه و شامل پتو و چادر بود. محموله سوم شب جمعه ارسال شد که شامل پلاستیک و پتوی ضخیم تر و چادر ضدآب بود.
محموله چهارم وپنجم شامل ۲۰۰۰ هیتر فن دار برقی بود که طی دو مرحله به دست مردم آن منطقه رسید.

زلزله زدگان کرمانشاه در حال حاضر نیاز شدید به کانکس جهت اسکان دارند. مطابق گزارش‌های میدانی افراد موثق، برودت هوا و بارندگی سبب وخامت حال بیماران و کودکان شده‌است. هزینه هر کانکس دست دوم بین ۳ تا ۵ میلیون تومان (بطور متوسط حدود ۴ میلیون تومان) است. بزرگوارانی که متمایل به تامین هزینه کانکس ها هستند کمکهای خود را میتوانند به شماره حساب زیر واریز نمایند.
۰۲۲۰۰۴۰۴۲۵۰۰۳
حساب بانک ملی به نام محمد تمنایی
شماره شبا:
IR560170000000220040425003
لینک گروه جهادی که با ایشان در ارتباط هستم:
@jahadi_mohebin
بزرگواران میتوانند نمونه‌هایی از فعالیتهایی که گروه جهادی محبین الائمه برای زلزله زدگان انجام میدهد را در این کانال ملاحظه نمایند.


افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
...
۸ + ۱۲ =
Solve this simple math problem and enter the result.‎ E.g.‎ for 1+3, enter 4.‎